Dekoratif Teknikler – Mobilya Restorasyonu ve Yenilemesi Pdf

Dekoratif Teknikler – Mobilya Restorasyonu ve Yenilemesi Pdf indir

Bu serideki kitaplar sizlere evinizin iç mekan dekorasyonunun parçası olan birçok detayı nasıl oluşturabileceğinizi göstermektedir.Her kitap tek bir tekniğe odaklanmakta,kapsamlı talimatlar sunmakta ve iş gücünden kazanç sağlayacağınız tavsiyelerde bulunmaktadır.Kitaplar;tamamı renkli,her biri açıklayıcı başlıklarla belirtilmiş detaylı bir şekilde her aşamayı gösteren resimlerle doludur. Amatör ya da alanda belirli bir seviyede olan herkese hitap eden bu kitaplarda değişik fikirler ve işten tasarruf etmenizi sağlayacak ipuçları bulacaksınız.

Ahşap mobilyalar ve diğer ahşap objeler iç dekorasyonun önemli unsurlardır.Bu kitap ahşabın restorasyonu ve yenilenmesine ilişkin çeşitli teknikler ve süreçler konusunda sizi yönlendirecektir.Temel malzemelerin kullanımını öğrenecek,değişik ahşap çeşitlerini ve her birinin özelliklerini tanıyacaksınız.Bu sayfalarda size adım adım sunulan örneklerin kendi eviniz için planladığınız her türlü projeye uygulanacağını göreceksiniz.

Okuyucu Yorumu

Mobilya restorasyon konusunda birçok farklı detayların bulunduğu kitap özellikle antika değeri taşıyan mobilyalara karşı nasıl davranılacağı ve hangi adımların uygulanacağı hakkında çok kapsamlı bilgiler paylaşmaktadır. Başta ahşap mobilyalar olmak üzere farklı ahşap objelere karşı da nasıl bakım yapılması gerektiği konusunda faydalı bilgi ve teknikler bulunmaktadır.

 

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir