Masif Mobilya Üretim Teknikleri Pdf

Masif Mobilya Üretim Teknikleri Pdf indir

Kitap; mesleğin temelinden üst noktasına kadar Çıraklık, Endüstri Meslek Yüksek Lisesi, Meslek Yüksek Okulları ve Teknik Eğitim Fakültelerinin Mobilya ve Dekorasyon Bölümlerinde okuyan bütün öğrencilerin ve bu alanda çalışanların faydalanabileceği şekilde düşünülmüştür.
“Masif Mobilya Üretim Teknikleri” ismi altında oluşturulan bu kitap; bir çok kaynaktan yararlanılarak hazırlanmış ve bilgiler güncellenmiştir. Kitabın içerisinde; masifin ana maddesi olan ağaçtan başlanarak, el aletleri, temrin çalışmaları, makine bilgisi ve uygulamaları, proje çalışmaları ve mesleki iş alışkanlıkları konularına yer verilmiştir.

Okuyucu Yorumu

Masif mobilyalar günümüzde artık lüks sınıf olarak görülmesinden ve maliyetlerin artmasından dolayı ne yazık ki her geçen üretimi azalmaktadır. Ali Gültekin tarafından hazırlanan bu eser özellikle ülkemizde bu alandaki eksikliği kapatacak nitelikte olduğunu söyleyebilirim. Kitap farklı kaynaklar üzerinden yapılan bir çalışma olmasından dolayı çok farklı detaylar karşınıza çıkacaktır.

Kitap ilk başlangıç olan ağacın türünden başlayarak komple işleme aletleri ve boyaları hakkında çok kapsamlı bilgiler sunmaktadır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir